HEJ, MAMY DO WAS PROŚBĘ, JA I KAROLINA BIERZEMY UDZIAŁ W KONKURSIE. BARDZO NAM NA TYM ZALEŻY PONIEWAŻ NAGRODĄ JEST WYSTĄPIENIE W TELEDYSKU PIOSENCE JUSTINA " ALL AROUND THE WORLD" . PROSIMY O LAJKI TUTAJ MACIE LINK:
http://www.fusic.com/videos/43302 . ABY LAJKNĄĆ FILMIK TRZEBA SIĘ POŁĄCZYĆ Z FB . PROSIMY O LAJKI <3
ULA I KAROLINA
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz