A OTO PROSZĘ PAŃSTWA ZWIERZĄTKA
JAKIE BIEBER MIAŁ I MA W POSIADANIU :) 1.
2.
3.
Bieber-Bieber wszędzie :3
czwartek, 2 maja 2013
HEJ, MAMY DO WAS PROŚBĘ, JA I KAROLINA BIERZEMY UDZIAŁ W KONKURSIE. BARDZO NAM NA TYM ZALEŻY PONIEWAŻ NAGRODĄ JEST WYSTĄPIENIE W TELEDYSKU PIOSENCE JUSTINA " ALL AROUND THE WORLD" . PROSIMY O LAJKI TUTAJ MACIE LINK: http://www.fusic.com/videos/43302 . ABY LAJKNĄĆ FILMIK TRZEBA SIĘ POŁĄCZYĆ Z FB . PROSIMY O LAJKI <3
ULA I KAROLINA
niedziela, 21 kwietnia 2013
Słuchajcie we wtorek wielki plakat Justina w bravo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!