czwartek, 2 maja 2013

HEJ, MAMY DO WAS PROŚBĘ, JA I KAROLINA BIERZEMY UDZIAŁ W KONKURSIE. BARDZO NAM NA TYM ZALEŻY PONIEWAŻ NAGRODĄ JEST WYSTĄPIENIE W TELEDYSKU PIOSENCE JUSTINA " ALL AROUND THE WORLD" . PROSIMY O LAJKI TUTAJ MACIE LINK: http://www.fusic.com/videos/43302 . ABY LAJKNĄĆ FILMIK TRZEBA SIĘ POŁĄCZYĆ Z FB . PROSIMY O LAJKI <3
ULA I KAROLINA 

piątek, 12 kwietnia 2013

Ze względu ,że jest już późna godzina macie tu Justina śpiącego ^.^
Widzieliście co Justin napisał na twiterze. Jeju jaki słodziak
<3
Jak ja go kocham <3 
Już jutro zobaczymy teledysk do All Around The World . ♥ Kto się cieszy ?

                                                                           BELGIA ♥

  Na przeprosiny że długo nie pisałyśmy

czwartek, 14 lutego 2013

1.Justin z bratem
2.Justin z babcią 
      4.Justin z dziadkiem 
4.Justin z siostrą 
5.Justin z mamą